marți, 19 noiembrie 2013

Cele mai bune bancuri cu echipa naţională de fotbal, după înfrângerea din Grecia - Gandul

Cele mai bune bancuri cu echipa naţională de fotbal, după înfrângerea din Grecia - Gandul: "● Antrenorul Olandei îşi anunţă jucătorii că au meci contra României. Nimeni n-are chef. La un moment dat, portarul Van der Saar zice:

- Băieţi, uite ce zic eu: joc eu singur contra României şi voi mergeţi într-un club, ok?

Toţi sunt de acord. La un moment dat aprind televizorul şi ce văd: 1-0 pentru Olanda, gol Van der Saar în minutul 5.

Toţi veseli, sting televizorul şi se pun iar pe băute. La capătul celor 90 de minute aprind din nou televizorul şi ...: România – Olanda 1-1, gol Marica, în minutul 90.

Dau fuga toţi la stadion să îl felicite şi în vestiar îl găsesc pe Van der Saar, disperat, cu capul în mâini.